7.3.2018

Tohtoročné novinky zvládneme predstaviť na dvoch veľkých medzinárodných veľtrhoch.

Vystavovať budeme na medzinárodnom veľtrhu Light + Building vo Frankfurte nad Mohanom a taktiež opäť na medzinárodnom veľtrhu AMPÉR v Brne.

Medzi novinky tohto roku patria prevažne výrobky z oblasti zatepľovacích systémov, sú nimi KEZ 300, MDZ 300, MDZ XL 300 s predĺženým inštalačným tubusom vhodným pre inštaláciu elektrických zariadení v zateplených fasádach budov. Hrúbka izolácie môže byť až 300 mm. Ďalším novým výrobkom na trhu od KOPOSU bude rozšírený variant inštalácie v KOPOBOXe pre 12 montážnych modulov pre silové aj dátové aplikácie. Bonusom sú deliace priečky, ktoré sú súčasťou balení. Prichádzame taktiež s novým univerzálnym spojovacím dielom krabíc KUL 68-45/LD a KPRL 68-70/LD. Toto spájanie umožní následnú montáž prístrojov v združených rámčekoch a okamžité riešenie združovania krabíc, keď na mieste behom montáže nemáme špecializované viacnásobné krabice alebo potrebujeme kombinovať rôzne hlboké krabice.

Viac o našich novinkách sa záujemci dozvedia v našich stánkoch.

Navštíviť nás môžete na Light + Building vo Frankfurte nad Mohanom v dňoch 18. – 23.3. v hale 8.0 v stánku J80. V Brne potom v dňoch 20. – 23.3. v hale P 4.03.